Żaluzje cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Koncepcja zastosowania listewek (lamelek) drewnianych lub aluminiowych daje duże możliwości jeżeli chodzi o regulację natężenia światła wchodzącego do pomieszczenia. Zasłaniając żaluzję możemy uzyskać całkowitą separację od mocnego światła z zewnątrz, a regulując nastawienie lamelek zdecydować ile tego światła ma dostać się do pomieszczenia.

Żaluzje występują w różnych rodzajach wykonania oraz z róznymi sposobami sterowania - sznurkami, łańcuszkiem, pokrętłem i oraz ze sterowaniem elektrycznym. Występują w wersjach z lamelkami ułożonymi poziomo oraz pionowo. Szerokość lamelek można dobrać zgodnie z upodobaniami i wymaganiami klienta - od wąskich (16mm, 19mm, 25mm) do szerokich (35mm, 50mm). Posiadamy liczne wzorniki spośród których klient może wybrać pożądany materiał i kolor lamelek.

Nasza firma posiada w ofercie pełną gamę różnych modeli żaluzji. W zależności od potrzeb klienta oferujemy żaluzje:

  • aluminiowe o różnych szerokościach
  • drewniane o różnych szerokościach
  • verticale
  • fasadowe

SHADEatelier idzie z duchem czasu. Posiadamy rozwiązania elektrycznego sterowania do wszystkich typów żaluzji. Zastosowanie silników oraz eleganckich sterowników naściennych lub pilotów radiowych znacznie podnosi komfort użytkowania rolet oraz zwiększa prestiż każdego mieszkania. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o elektrycznym sterowaniu żaluzji SHADEatelier.

zal1zal2zal3zal4