Rozwiązania elektryczne w sterowaniu roletami, żaluzjami i zasłonami nieśmiało wchodzą do Polski od kilku lat. Tymczasem na zachodzie Europy jest to już wysokorozwinięty technicznie standard. Standard, który SHADEatelier chce ustanowić normą na polskim rynku!

Mitem jest to, że cena rozwiązań elektrycznego sterowania jest kilkakrotnie większa niż rozwiązań tradycyjnych. Owszem - zapłacić trzeba trochę więcej, ale komfort, który uzyskujemy w zamian jest tego warty.

Elementem, który wykorzystujemy przy elektrycznym sterowaniu może być włącznik naścienny z tej samej serii co osprzęt elektroinstalacyjny w całym mieszkaniu, pilot radiowy lub ekran telefonu lub tableta!

Włącznik naścienny jest rozwiązaniem bardzo praktycznym ponieważ zasze znajduje się w tym samym miejscu. Nie wymaga zasialania bateryjnego i wizualnie pasuje do reszty włączników na ścianie. Pilot jest bardzo praktyczny ponieważ możemy go przenosić w różne miejsca i używać tam, gdzie jest nam najwygodniej. Zdecydowanie najnowocześniejszym rozwiązaniem sterowania elektrycznego jest sterowanie za pomocą aplikacji na smartphonie lub tablecie. W obecnych czasach telefon mamy zawsze przy sobie więc sterować naszymi przesłonami możemy z kazdego miejsca w domu lub nawet z całego świata za pomocą internetu.

Rozwiazania, które w pierwszej kolejności chcemy Państwu zaproponować to rolety, żaluzje i zasłony z supercichymi silnikami elektrycznymi, których praktycznie nie słychać. Poziom głośności wynosi poniżej 40dB co jest równe natężeniu dźwięku otoczenia w ciągu dnia. Powoduje to, że nie musimy przerywać rozmowy czy nawet drzemki dziecka, żeby zasłonić lub odsłonić takie przesłony okienne.

Jako jedna z niewielu firm na rynku jesteśmy firmą inżynierską potrafiącą dopasować sposób sterowania do wymagań klienta. Klient nie jest skazany na najprostsze rozwiązania sterowania radiowego oferowane często na rynku. Jeżeli istnieje taka potrzeba jedną przesłoną możemy sterować jednocześnie włącznikiem, pilotem i smartphonem!

ster1ster2ster3ster4