Rolety elektryczne – skuteczna ochrona wnętrza

Rolety do biura i domu to jedne z najbardziej popularnych systemów montowanych w oknach. Dzięki nim można skutecznie walczyć z upałami, chroniąc wnętrze pomieszczenia przed nadmiernym nagrzewaniem się i zbyt intensywnym słońcem. Rolety montowane na zewnątrz to również dodatkowe zabezpieczenie np. przed zbyt ciekawymi sąsiadami. Rolety do biura i domu z naszej oferty pełnią również funkcję ochronną na wypadek włamania. Dodatkowo rolety pełnią funkcję estetyczną - dzięki nim można nadać wnętrzu charakter. Poprzez zastosowanie w roletach systemu zwijającego możliwe jest uzyskanie bardzo płynnej pracy – jak i łatwości w regulowaniu stopnia zaciemnienia wnętrza. Klienci mają możliwość wyboru spośród szerokiej bazy wzorów oraz kolorów tkanin – począwszy od materiałów transparentnych, pół-przepuszczających światło, jak i tych, dzięki którym uzyskać można całkowite zaciemnienie wnętrza. Nasi klienci mają również możliwość dokładnego spersonalizowania tkaniny – dysponujemy różnymi rodzajami tkanin. Posiadamy rolety przeznaczone do sali konferencyjnej, biura oraz budynków mieszkalnych.

Rolety automatyczne – duża różnorodność kolorów oraz typów

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym projektom. Nasza firma oferuje rolety do sali konferencyjnej, biura i domu w szerokim wyborze:

Rolety automatyczne, elektryczne do biura, sali - Warszawa
  • wolno wiszące,
  • w kasetach,
  • rzymskie,
  • dzień-noc,
  • plisowane,
  • zewnętrzne,
  • wielkogabarytowe.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, do każdego rodzaju rolet proponujemy elektryczny system sterowania – jest to obecnie często wykorzystywane rozwiązanie. Rolety automatyczne mają silniki elektryczne oraz elegancki panel sterowania umiejscowiony na ścianie. W celu ułatwienia sterowania możliwe jest zastosowanie pilota, dzięki któremu można szybko i wygodnie operować ruchem rolet bez konieczności podchodzenia do panelu sterującego. Roleta automatyczna dostępna w naszej ofercie ma możliwość konfiguracji z coraz bardziej popularnym systemem, jakim jest inteligentny dom. Rolety automatyczne zintegrowane z systemem inteligentnego domu to nie tylko wygoda, ale również wyższe poczucie bezpieczeństwa, a przede wszystkim oszczędność. Dzięki całemu systemowi sterowania domem rolety elektryczne mogą działać automatycznie. W przypadku kiedy czujniki zanotują zbyt wysokie zmiany temperatury – szczególnie latem, w przypadku wysokich temperatur – system automatycznie dostosuje rolety do warunków atmosferycznych. W godzinach największego nasłonecznienia rolety elektryczne zostaną automatycznie opuszczone, aby zachować jak najlepsze warunki wewnątrz pomieszczenia.

W ofercie mamy także rolety elektryczne biurowe, za pomocą których można kontrolować poziom nasłonecznienia w miejscu pracy. Do biura proponujemy rolety o stonowanych i eleganckich kolorach, dzięki którym wnętrze będzie wyglądać profesjonalnie. Rolety elektryczne biurowe działają na takiej samej zasadzie, co te zamontowane w domu i mogą znacząco zwiększyć komfort użytkowania przestrzeni.

Rolety automatyczne – droga ku lepszemu

Siedziba naszej firmy mieści się w mieście Warszawa. Serdecznie zapraszamy do kontaktowania się z nami poprzez numer telefonu lub adres mailowy, które znajdują się na naszej stronie internetowej. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące rolet automatycznych, jak również doradzą w doborze najlepszych rozwiązań.

rol1rol2rol3rol4